10. ročník soutěže Nastartujte se zná své vítěze

  • Datum 1. 11. 2022
3 minuty čtení

Ve středu 26. října 2022 se pod záštitou Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR konal galavečer Den podnikatelů, na kterém proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů jubilejního ročníku soutěže Nastartujte se. Jako partner soutěže jsme samozřejmě nemohli chybět. 

Letos se do soutěže přihlásilo celkem 38 projektů, z toho pět z nich postoupilo do finále. Udělovala se také cena veřejnosti, o kterou mohli bojovat všechny přihlášené projekty. 

Mámy sobě

Po napínavém boji nakonec cenu veřejnosti vyhrál projekt Mamio, který má za cíl propojovat mámy podle podobného věku dítěte a lokality. Projekt chce umožnit snáze navazovat přátelství mezi maminkami, sdílet jejich zkušenosti s mateřstvím nebo pro ně najít podporu v bezpečné prostředí. Aplikace je aktuálně ve vývoji a autorka projektu Laureen Höllge shání maminky, které se chtějí do vývoje zapojit

Nápoje bez chemie

První místo udělila odborná porota projektu Tackera. Jedná se o energetické nápoje v sypké formě, které jsou vyrobeny a baleny v souladu s přírodou. Daniel Dlabaja, který za projektem stojí, chce dokázat, že i povzbuzující nápoje mohou být vytvořené složkami přírody a vypité tak s dobrým a příjemným pocitem. Pro jejich výrobu totiž používají přírodní extrakty z bylin, lyofilizované ovoce a přírodní sladidla a balí je do plně recyklovatelných a ECO-friendly sáčků. 

Pro všechny aktivní pejskaře

Druhé místo si u odborné poroty vybojoval projekt Nap, který vyrábí outdoorové jídlo pro psy. Autorce projektu Zuzaně Filipové na trhu chybělo nutričně vyvážené jídlo, které by bylo zároveň lehké a skladné, protože to při balení na túry asi nejčastěji řešíte. 

Plynulá a bezpečná doprava

Třetí místo získal projekt Traffic Smart od Jana Čmelíka. Ten chce pomocí neuronové sítě analyzovat aktuální dopravní situaci a zvýšit tím nejen plynulost, ale také bezpečnosti dopravy. Z dlouhodobého hlediska je pak jeho cílem snížit také náklady na provoz a údržbu dopravní infrastruktury.


Všichni výherci od nás získali právní poradenství v celkové hodnotě 100 000 Kč zdarma. Výhercům gratulujeme a těšíme se, jak jejich projekty společně posuneme zase dál.

Štítky

Potřebujete tomuto tématu rozumět víc? Přijďte na školení

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X