„Audit zdarma za správnou odpověď,“ aneb Právo v marketingu II

  • Datum 15. 2. 2017
audit zdarma pravo v marketingu
2 minuty čtení

Takhle zostra odstartovala advokátka Petra Dolejšová ve čtvrtek 2. 2. pokračování semináře Právo v marketingu I. A to byl jen začátek…

Vytvořili jste super logo pro super značku? Jste machři. „Přesto se klienta nezapomeňte zeptat, zda souhlasí s umístěním reference na váš web. Jinak se můžete dostat do problémů,“ varuje Petra. Většina účastníků právě zjistila, že jedná protiprávně.

A jízda nekončí…

Jako školní závěrečnou práci jste vytvořili reklamu s využitím cool brandu. Na facebooku teď máte tolik lajků, až z toho jde hlava kolem, a tak se trochu nabízí na tom vydělat… Věřte, že po semináři by Vás takový přešlap ani nenapadl.

„Je fajn vědět, že ne všechno, co jsme ve firmě doteď dělali, je úplně košer. Hlavně ta práce s osobními daty,“ dali se slyšet účastníci během pauzy u kávy a občerstvení.

„Ráda Vám pomůžu zjistit, jak jste na tom s dodržování zákona přímo u Vás ve firmě, a poradím, jak si krýt záda. Lepší chyby napravit, než čekat na tučnou pokutu,“ doporučuje na závěr Petra.  

Že seminář byl super, je fakt. Že všichni ze semináře mají právo na 2 hodiny advokátních služeb AK eLegal zdarma už pravda není :). Pozor na fámy! Víte proč…? Účastníci Práva v marketingu II vědí. Vy máte možnost zjistit odpověď při dalším kole semináře. Stojí ta za to. 

Autor článku

Petra se na našem blogu i pro nejrůznější média nejčastěji rozepisuje o pastech marketingového práva a praktických dopadech GDPR. Petry články jdou vždycky na dřeň problému a odnesete si z nich spoustu praktických rad a tipů.

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X