Hledáme posily

  • Datum 10. 12. 2017
Hledáme posily
4 minuty čtení

Jaké? Advokáty i koncipienty - od každého (aspoň) jeden kousek.

 

Proč vás potřebujeme

Protože je nás šest, práce máme nad hlavu a chceme ji dělat pořádně. To znamená nesedět u ní od rána do noci, ale mít taky čas vyčistit si hlavu a věnovat se třeba svým koníčkům. A na to už teď potřebujeme být aspoň v osmi.

Jak to u nás (ne)chodí

  • Nečekejte advokáty, co chrlí čísla paragrafů v každé větě. S klienty mluvíme lidsky a srozumitelně a čekáme, že vy budete taky. 
  • Nezakládáme si na sešněrovaném dress codu, „casual Friday“ je u nás celý týden. Na schůzky s klienty samozřejmě jedině na slušňáka, ale do kanceláře si choďte klidně v kraťasech a žabkách. 
  • Věříme si a máme volnost. Zajímá nás kvalitně odvedená práce, ne to, jestli jste v práci do večera nebo se vám oběd protáhne na dvě hodiny. A když občas potřebuješ pracovat doma z gauče, stačí říct.
  • Spolupracujeme a nebojíme se u toho spolu nesouhlasit. Protože co právník, to názor. Nikdo z nás si nemyslí, že má patent na rozum a všichni rádi diskutujeme a vymýšlíme všechny možné cesty a řešení. ​

​Co budete dělat

To záleží... Advokát na to, na co specializuje. Koncipienti všechno možné, abyste si toho co nejvíc vyzkoušeli. Třeba kontrolovat nebo připravovat smlouvy. Psát dopisy a žaloby. Běhat na soudy a tam argumentovat, co vám budou síly stačit. Sem tam vás pošleme i do vězení. Na otočku. Protože i z trestního práva budete dělat zkoušky a kdo ví, třeba zrovna tahle oblast tě nadchne i do budoucna. Jako našeho Honzu. 

A kromě toho:

  • Učit se a vzdělávat se, bez toho to nejde.
  • Taky bychom vás rádi vedli k přednášení – často vystupujeme na konferencích, workshopech, seminářích apod. Podívejte se, kde všude.
  • A když občas zvládnete sepsat nějaký užitečný článek nebo komentář do médií, budeme nadšení. 

Zní vám to smysluplně? Pošlete nám svoje CV na napistenam@elegal.cz. Víc než tituly z prestižních škol a zkušenosti ve zvučně znějících advokátních kancelářích nás ohromí nadšení a elán, vaše osobnost a to, jak mezi nás zapadnete ↓

(Fotka budiž důkazem, že vás fakt potřebujeme - ještě jsme se ani nestihli vyfotit v plném počtu;)

Autor článku

Petra se na našem blogu i pro nejrůznější média nejčastěji rozepisuje o pastech marketingového práva a praktických dopadech GDPR. Petry články jdou vždycky na dřeň problému a odnesete si z nich spoustu praktických rad a tipů.

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X