Jsme tu pro vás online

  • Datum 15. 3. 2020
2 minuty čtení

Aktuální situace se samozřejmě dotýká i nás. Vláda vyhlásila všeobecnou karanténu a také advokátní komora vydala doporučení k omezení osobních kontaktů. Kvůli ochraně zdraví nás všech a zamezení šíření nemoci tu proto pro vás budeme převážně online, tam kde to jen trošku půjde.

Pro online konzultace jsme vám byli k dispozici i před touto situací, nyní je budeme upřednostňovat (a věříme, že vy také) před osobními schůzkami. K online komunikaci s vámi používáme prostředí aplikace Microsoft Teams (nástupce Skype pro firmy). Nemusíte nic stahovat a vše poběží jen z vašeho prohlížeče, potřebujete jen internet a mikrofon. Samozřejmě se s vámi rádi spojíme i přes jinou platformu, kterou jste zvyklí používat, a jsme také klasicky na e-mailu i telefonu, kdykoli bude potřeba. 

Veškerou literaturu i spisy máme elektronicky v cloudu, díky elektronickým podpisům a datové schránce jsme také schopni obstarat online i naprostou většinu komunikace s úřady. Soudy i správní orgány mají pokyny k tomu, aby odročili jednání, která nejsou nezbytná.

Než se situace uklidní, budeme školení připravovat jako webináře a můžete se spolehnout, že nepřijdete o nic, díky čemuž jsou naše školení tak oblíbená. I online budeme praktičtí, interaktivní, zábavní a plní energie.

Situaci bereme jako příležitost dotáhnout některé projekty a posunout se zase o kousek dál, co se týče inovací v právu. Držíme palce, aby tyto nepříznivé okolnosti zasáhly vaše podnikání co nejméně. Pokud si nevíte rady s právními záležitostmi v souvislosti s koronavirem, nabízíme bezplatné online konzultace

Každému přejeme hodně síly a především zdraví, a jsme tu pro vás.   

Autor článku

Tomáš ve svých článcích nejčastějí radí start-upů, aby jim pomohl s rozjezdem podnikání, i zkušeným podnikatelům, aby jim ho usnadnil a pomohl zamezit právním tahanicím. Jako ryba ve vodě je ve světě IT, technologií, inovací, nemovitostí a businessu. 

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X