Advokát

Jak to u nás (ne)chodí

S klienty mluvíme lidsky a srozumitelně a čekáme, že vy budete taky. Nesnášíme aroganci nebo alibismus. Problémy řešíme, nepřehazujeme na druhé a vždycky se snažíme najít cestu. Fakturované hodiny nejsou středobodem všeho, co děláme.

Věříme si a máme volnost. Důležitá je kvalitně odvedená práce, ne to, jestli jste v práci do večera nebo se vám oběd protáhne na dvě hodiny. A když občas potřebujete pracovat z domova, stačí říct.

Spolupracujeme spolu, jsme dobrá parta a snažíme se advokacii neustále inovovat a učit se i z jiných oborů.

Nezakládáme si na sešněrovaném dress codu, „casual Friday“ je u nás celý týden. Na schůzky s klienty samozřejmě na slušňáka, ale i tak se budete cítit pohodlně.

Co budete dělat

Nejčastěji klientům pomáháme s marketingovým právem, e‑commerce, duševním vlastnictvím, osobními údaji nebo IT a technologiemi. Ale jak rosteme, je naše práce čím dál pestřejší.

Hodila by se nám tak pomoc i v oblastech korporátního práva, hospodářské soutěže, investic (venture capital, start-upy), dotací, nemovitostí nebo správního i trestního práva (ne, nečekáme, že ve všem současně! :-)).

Co bychom chtěli

  • Samostatnost, zodpovědnost a senioritu při odbavování klientů
  • Praxi v některých ze zmíněných oblastí práva, zkušenost z větší AK je výhoda
  • Schopnost vést menší týmy a chuť věnovat se růstu koncipientů
  • Dobrý písemný i ústní projev a komunikativní angličtinu
  • Otevřenou a inovativní mysl, smysl pro humor a týmovou spolupráci

Co nabízíme

  • Zajímavou práci v moderních oblastech práva při zachování worklife balance
  • Prostor pro vlastní nápady a posouvání advokacie vpřed
  • Flexibilní formy spolupráce a odměny
  • Možnost osobního růstu (konference, články, školení)
  • Nové kanceláře v Karlíně, moderní informační systémy a fajn kolektiv
  • Multisportku, angličtinu, firemní auto i pro soukromé použití

Požadujeme

  • selský rozum, samostatnost, zodpovědnost

  • otevřenou a inovativní mysl

Nabízíme

Pokud máte zájem, ozvěte se na e-mail: napistenam@elegal.cz

Víte o někom, kdo by mezi nás zapadl?
Sdílejte inzerát s přáteli.

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou neprůstřelné
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X