Marketing Manager

Už sedm let čeříme stojaté vody advokacie a přibližujeme právo lidem. Baví nás technologie, e‑commerce, duševní vlastnictví, marketing, ale umíme i „tradičnější“ právní odvětví. Hledáme někoho, kdo nám pomůže dál růst a získávat další skvělé klienty z řad start-upů i firem zvučných jmen. 

Co po vás budeme chtít:

 • Update marketingové strategie – stávající marketingová strategie už své cíle naplnila a váš první úkol tak bude jasný.
 • Nápady, plány, koordinaci – nechceme někoho, kdo jen plní úkoly, ale kdo vymýšlí nové cesty, jak nám pomoci dál růst. A kdo dává úkoly nám i externím specialistům, a hlídá, aby do sebe všechno zapadalo jako dílky puzzle.
 • Kvalifikované leady – pro ty, co mají zkušenosti s B2B marketingem, netřeba nic dodávat.
 • Analytiku – abychom marketingové aktivity stavěli na datech, ne na kvalifikovaném pohledu z okna.
 • Content marketing – na tom jsme vyrostli. Ne jen proto, že to je fungující strategie, ale hlavně proto, že předávat právní know-how srozumitelnou formou byla myšlenka, díky které se eLegal zrodil. Právo lidskou řečí není jen slogan, je to náš základní stavební kámen. 
 • Strážit a budovat naši značku – uvědomujeme si její hodnotu a potřebujeme někoho, kdo bude bdít nad její integritou a šířit věhlas eLegal dál do světa. 
 • Vylepšovat naše služby – mít přehled o dění na trhu, novinkách a trendech, zpětné vazbě od našich zákazníků, nových příležitostech a pomáhat nám je promítnout do stávajících i nových služeb.
 • Polidšťovat naše články – píšeme sice bez právních floskulí, ale nejsme copywriteři. Pokud vy taky ne, nevadí, tuhle část práce můžete případně outsourcovat na specialistu. 
 • Komunikovat s partnery – spolupracujeme s mnoha zajímavými firmami z různých oborů. Na vás bude hledat smysluplné synergie a využívat je ku prospěchu všech.
 • Zajišťovat marketingové materiály a grafiku – pro ty jednodušší věci máme šablony v Canvě, pro ty složitější externí grafiky. 

Pár praktických informací: 

 • Hledáme někoho přibližně na půl úvazku, možná i víc. Jestli půjde o interní nebo externí spolupráci, je na domluvě. Chcete být nedílnou součástí týmu? Budeme moc rádi – máme krásné kanceláře v Karlíně a všemožné benefity. Můžete pracovat i z domu, chalupy nebo Asie. Preferujete práci na volné noze a nebo se nechcete vzdát i jiných klientů? Není problém – na spolupráci s freelancery a fungování online jsme zvyklí. 
 • Potřebujeme seniora. Chceme někoho, kdo má za sebou léta cenných zkušeností, ideálně s marketingem v oblasti B2B a/nebo služeb. Někoho, kdo také umí řídit tým – budete mít k ruce juniory i externí specialisty, a procesy pro něj nejsou sprosté slovo, ale užitečný nástroj. 

Zní vám to smysluplně? 

Pošlete nám odkaz na LinkedIn profil nebo CV na napistenam@elegal.cz. Připojte pár slov o tom, co vás na spolupráci s námi láká a jakou formu preferujete. Budeme se těšit!

Požadujeme

 • několikaletá praxe
 • minimálně půl úvazek

Nabízíme

Pokud máte zájem, ozvěte se na e-mail: napistenam@elegal.cz

Víte o někom, kdo by mezi nás zapadl?
Sdílejte inzerát s přáteli.

Po kom ještě pátráme:

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou neprůstřelné
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X