Právní služby související s pandemií koronaviru

Potřebujete v souvislosti s aktuální koronavirovou krizí spolehlivé a zkušené právníky? Jsme tu pro vás. Od veškerých smluvních závazků, přes spory a pohledávky, až po insolvence, kdyby došlo na nejhorší.

Naprostou většinu věcí řešíme online bez nutnosti osobního setkání. Podívejte se s čím a jak vám můžeme pomoci: 

Obchodní vztahy:

Pomůžeme vám řešit výpadky dodávek nejen z důvodu vyšší moci, dočasnou nebo trvalou nemožnost splnění smlouvy, nájemní vztahy, různé odklady splátek, výpovědi smluv nebo odstoupení.

Nové smlouvy nastavíme adekvátně aktuální nejisté situaci. Víme, že podnikání je teď náročné, nezhoršujte si zbytečně situaci právními chybami, kterým jde snadno předejít.  

Co pro vás můžeme udělat

 

Spory a pohledávky

Vznikla vám škoda, druhá strana nedodržuje domluvené podmínky nebo neplatí faktury? Řešte situaci včas a o dlužné peníze se přihlaste, než bude pozdě. S ostřílenou advokátní kanceláří v zádech to jde snáz.

Co pro vás můžeme udělat

 

Vztahy se zaměstnanci:

Pomůžeme vám se všemi aspekty pracovního práva, které se v souvislosti s aktuální krizí objevují. Od právního rámce homeoffice, přes dočasné překážky v práci u zaměstnanců, změny úvazků, až po ukončení pracovních poměrů, když dojde na nejhorší. Víte, že když soud rozhodne o neplatnosti výpovědi, musí zaměstnavatel doplatit celou mzdu klidně i za několik let zpětně? Špatně sepsaná výpověď se tak může pěkně prodražit.

Co pro vás můžeme udělat

 

Státní podpora a náhrada škody: 

Pomůžeme vám zorientovat se ve vládních úlevách pro podnikatele, např. s přípravou a čerpáním náhrad z programu Antivirus. Poradíme, jaké dotace nebo bezplatné úvěry je možné využít. Připravíme také žádost o náhradu škody od státu v souvislosti s přijatými krizovými opatřeními.

Co pro vás můžeme udělat

 

Insolvence:

Úpadek je často poslední možností řešení situace. Ať už máte jako statutární orgán povinnost sami vyhlásit insolvenci vlastní společnosti a nebo potřebujete přihlásit pohledávku u dlužníka v úpadku, obraťte se na nás, pomůžeme vám se vším potřebným.

Co pro vás můžeme udělat

 

Korporátní právo:

I když se může zdát, že život se trochu zastavil, právnické osoby musí fungovat dál. Pokud i v tomto období potřebujete řešit valné hromady, zejména bez nutnosti přítomnosti, tzv. per rollam, změny jednatelů nebo převod firmy, jsme tu pro vás. 

Co pro vás můžeme udělat

Najděte rychle, co potřebujete, s pomocí jednoduchého filtru

Oblast práva 1
Pro koho
  • Filtrováno:

Zobrazuji 1–6 z 6

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou neprůstřelné
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X