Přichází velké změny pro e‑shopy – na co se připravit? (aktualizováno 26. 5. 2022)

  • Datum 18. 11. 2020
1 minuta čtení

Příštích několik měsíců přinese na poli práva v e‑commerce hned několik výrazných změn. EU připravila několik nových směrnic, které mají zvýšit ochranu spotřebitelů. Na jejich implementaci teď pracuje vláda a parlament, základní parametry jsou ale dané a e‑shopaři by se měli začít chystat.

Podívejte se na přehlednou infografiku těch nejvýznamnějších změn, které se chystají a co vám hrozí, pokud na ně nebudete připraveni. 

Aktuálně pro vás připravujeme článek, ve kterém se na novelu zákona podíváme podrobněji. Již teď však můžeme s jistotou říct, že se tyto změny dotknout téměř každého e‑shopaře. Doporučujeme vám tak sledovat náš LinkedIn nebo Facebook, ať vám nic důležitého neuteče.

Chcete mít v nových pravidlech jasno? Přihlaste se na náš webinář Změny pro e‑shopy: co nás čeká? nebo nám jednoduše napište a domluvíme si termín konzultace. 

Štítky

Autor článku

Karolína píše nejčastěji rady a tipy pro začínající i zkušenené podnikatele. Díky svým zkušenostem z oblasti obchodního práva a zálibě v psaní textů dokáže každý článek napsat srozumitelně tak, abyste se ve svých povinnostech dokázali orientovat a stále byli v obraze.

Specializace:

  • Autorská práva a duševní vlastnictví
  • Korporátní & obchodní právo, M&A

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X