Zasáhla vaše podnikání situace s koronavirem a potřebujete radu právníka? Jsme tu pro vás, online a zdarma

  • Datum 16. 3. 2020
pobočka brno
1 minuta čtení

Omezení, kterými se celý svět snaží zabránit šíření koronaviru, mají enormní ekonomické dopady už snad na všechna odvětví. Rádi bychom proto podali pomocnou ruku a nabídli naše kapacity také k bezplatným konzultacím pro firmy, které aktuální situace zasáhla a neví si rady s právními otázkami.

Konzultace budou probíhat online, buď po mailu nebo jako videohovor prostřednictvím Microsoft Teamworks, abychom maximálně omezili osobní kontakt a předcházeli dalšímu šíření viru. Zároveň jich tak budeme schopni odbavit více, a to z celé České republiky, nejen v Praze či Brně. 

Jak se o konzultaci zdarma přihlásit a s čím vším vám dokážeme pomoci, najdete zde

Pevně doufáme, že tak co nejvíce firmám pomůžeme alespoň trošku usnadnit situaci a co nejhladší návrat do normálních kolejí, až se vše uklidní.  

Pokud se chcete dozvědět, jak postupovat, když vaší společnosti hrozí akutní výpadek příjmů, nebo jak je to s povinnostmi statutárů, přihlaste se na náš bezplatný webinář Odpovědnost statutárních orgánů (nejen) v době krize (31. 3. 2020).

Štítky

Autor článku

Tomáš ve svých článcích nejčastějí radí start-upů, aby jim pomohl s rozjezdem podnikání, i zkušeným podnikatelům, aby jim ho usnadnil a pomohl zamezit právním tahanicím. Jako ryba ve vodě je ve světě IT, technologií, inovací, nemovitostí a businessu. 

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X