Jak pracujeme

Spojíme se

Potřebujete připravit smlouvu o dílo nebo nastavit obchodní podmínky pro váš e‑shop? Řešíte nějakou složitější situaci a potřebujete právní pomoc? Hledáte právního partnera pro dlouhodobou spolupráci? Nebo jen potřebujete rychlou právní konzultaci? Ozvěte se nám.

Chápeme, že každému vyhovuje jiná forma komunikace. S námi se můžete spojit různě, poslat e‑mail na napistenam@elegal.cz, vyplnit kontaktní formulář, zavolat na 255 785 595 nebo třeba jen napsat zprávu přes sociální sítě. Je to na vás.

Na odpověď vás dlouho čekat nenecháme. Na všechny písemné dotazy reagujeme nejpozději do druhého dne.

Potkáme se

Teď' už víme, co od nás potřebujete. Někdy se ale potřebujeme dozvědět víc informací a znát celý kontext vašeho případu.

Rádi se s vámi proto setkáme v našich nových kancelářích v pražském Karlíně, kde vám zajistíme i pohodlné parkování! Nebo vám stačí vidět se jen online? Teams, Meet nebo Zoom, jsme zvyklí na cokoliv. Anebo raději píšete e‑maily v době, kdy vám to vyhovuje nejvíce? Klidně. Nahrajte nám zadání na cloud, přidejte nás do vašeho Slacku, Asany, TeamWorku, nic z toho nám není cizí. My se jednoduše dokážeme přizpůsobit jakýmkoliv vašim potřebám a zvyklostem.

Navrhneme řešení

Jakmile od vás máme všechny potřebné informace, připravíme vám konkrétní nabídku nebo návrh řešení. Interně vše probereme a dohodneme se na postupu v rámci vašeho případu. Vše vám pěkně sepíšeme do cenové nabídky i s návrhem termínu. Od tohoto okamžiku je osud naší spolupráce ve vašich rukou. Věříme, že vás naše nabídka dostatečně přesvědčí a rozhodnete se do toho s námi jít.

Spolupracujeme

Pokud se společně dostaneme až sem, znamená to, že se nám podařilo získat vaši důvěru. Děkujeme. Od tohoto okamžiku už spolu budeme v pravidelném kontaktu, dokud od nás nedostanete finální výstupy do předem dohodnutého termínu nebo dokud nedotáhneme Váš případ do zdárného konce.

Zakládáme si na srozumitelné a přátelské komunikaci, ale umíme se přizpůsobit každé situaci. Veškerou dokumentaci můžeme nahrát na náš cloud a vyhnout se tak e‑mailovému ping-pongu. Následně se nad našim výstupem můžeme znovu (osobně) setkat, vše vám vysvětlit a doladit všechny detaily. 

Abychom měli jistotu, že nám nikde nic neuniklo nebo jsme nepřehlédli něco důležitého, všechny dokumenty a výstupy vidí nejméně dva zkušení právníci. Nemusíte si tak dělat žádné starosti a v klidu se věnovat růstu Vašeho businessu.

No a jakmile vše dohodnuté dokončíme, zašleme vám fakturu na odsouhlasenou částku spolu s transparentním výkazem práce. A taky se vás zeptáme jak jsme si vedli. Je to pro nás cenná zpětná vazba, která nás neustále posouvá vpřed.

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X