Kariéra v eLegal

Práce máme nad hlavu a chceme ji dělat pořádně. To znamená nesedět u ní od rána do noci, ale mít taky čas vyčistit si hlavu a věnovat se třeba svým koníčkům. A k tomu potřebujeme mít kvalitní tým. Víc než tituly z prestižních škol a zkušenosti ze zvučně znějících advokátních kancelářích nás ohromí nadšení, elán a… smysl pro humor. Zbytek se dá naučit.

Jak to u nás (ne)chodí

  • Nečekejte právníky, co chrlí čísla paragrafů v každé větě. S klienty mluvíme lidsky a srozumitelně a čekáme, že vy budete taky. 
  • Nezakládáme si na sešněrovaném dress codu, „casual Friday“ je u nás celý týden. Na schůzky s klienty samozřejmě jedině na slušňáka, ale do kanceláře si choďte klidně v pytli od brambor.
  • Věříme si a máme volnost. Zajímá nás kvalitně odvedená práce, ne to, jestli jste v práci do večera nebo se vám oběd protáhne na dvě hodiny. A když občas potřebujete pracovat doma z gauče, stačí říct.
  • Spolupracujeme a nebojíme se u toho spolu nesouhlasit. Protože co právník, to názor. Nikdo z nás si nemyslí, že má patent na rozum a všichni rádi diskutujeme a vymýšlíme všechny možné cesty a řešení. 
  • Učíme se a vzděláváme se, bez toho to nejde. A naše know-how pak posíláme dál do světa – často vystupujeme na konferencích, workshopech, seminářích, píšeme praktické články do blog či komentáře do médií. Zkrátka, jsme vidět a slyšet.
kariera elegal let kariera elegal lyze

V týmu nám teď chybí:

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X