Kde se můžeme potkat

Naše know-how sdílíme často a rádi. Kromě našich vlastních školení nás proto můžete vidět a slyšet na konferencích, meet-upech či u kulatých stolů. Suchý výčet paragrafů od nás ale nečekejte, naše přednášky jsou plné příkladů z praxe podaných způsobem, který vám utkví v hlavě.

Pořádáte akci a chcete na ní právní přednášku, která bude k věci a posluchači u ní neusnou nudou? Stačí říct: napistenam@elegal.cz, 255 785 595.

Chcete nás na svoji akci?

Dejte nám vědět kdy, kde a o čem bychom měli řečnit a domluvíme se na detailech.

Nejbližší akce, kde se můžeme vidět

Chytré podnikání 2022

13. 10. 2022

Letošní ročník konference bude především o expanzi a růstu firmy, a to jak v lokálním, tak v globálním měřítku. Poslechneme si úspěšné příběhy firem, které expandovaly na zahraniční trhy. Podíváme se také na růst firem a e‑shopů z pohledu budování kamenných poboček či online obchodů, rozšiřování služeb, rozvoje logistické sítě nebo personálního růstu. Zaměříme se na budování a rozvoj startupu či shánění investic pro rozvoj podnikání. A náš Matěj Sýkora vám poradí, jak na investice z právního pohledu, jak nalákat nové zaměstnance a neztratit ty nejdůležitější lidi ve vašem týmu prostřednictvím různých motivačních, bonusových a opčních plánů. 

Czech Internet Forum 2022

1. 11. 2022

Zpravodajský a mediální obsah je z velká částí konzumován prostřednictvím sociálních sítí. A jejich vliv u mladé generace stále roste. Jaká budoucnost díky tomu čeká média a samotné tvůrce obsahu a jak na to zareagují? To je hlavní téma letošního ročníku konference Czech Internet Forum. Andrea Pavelcová vám řekne něco k influencer marketingu, na co si jako značka musíte dát pozor, abyste se nedostali pro průšvihu. Prakticky a na konkrétních českých i světových kampaních vám ukáže, co by každá influencer spolupráce měla právně splnit.

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X