Kde se můžeme potkat

Naše know-how sdílíme často a rádi. Kromě našich vlastních školení nás proto můžete vidět a slyšet na konferencích, meet-upech či u kulatých stolů. Suchý výčet paragrafů od nás ale nečekejte, naše přednášky jsou plné příkladů z praxe podaných způsobem, který vám utkví v hlavě.

Pořádáte akci a chcete na ní právní přednášku, která bude k věci a posluchači u ní neusnou nudou? Stačí říct: napistenam@elegal.cz, 255 785 595.

Chcete nás na svoji akci?

Dejte nám vědět kdy, kde a o čem bychom měli řečnit a domluvíme se na detailech.

Nejbližší akce, kde se můžeme vidět

Mobile Internet Forum: Chytrá data v marketingu

9. 9. 2020

Přijďte si poslechnout Petru Dolejšovou na téma chytrých dat. Aplikace „zdarma“ a naše chytré telefony v sobě totiž obsahují nemalé bohatství. Jde ale data sbírat a marketingově používat v nejnovějších technologiích tak, abychom se nepohybovali v šedé právní zóně?

Content First

24. 9. 2020

Andrea Pavelcová o 5 právních fuckupech, které mohou znepříjemnit práci s obsahem. Na každé kampani se totiž podílí větší množství lidí jako grafici, copíci, webaři nebo influenceři. Na několik příkladech si proto ukážeme, co všechno se při takové spolupráci může zvrtnout a jak tomu předejít. 

Reklama na hraně: Risk, nebo zisk?

15. 10. 2020

Kde jsou etické a zákonné limity reklamy? Na co si určitě dát majzla? Petra Dolejšová o kampaních, které balancují na hraně obojího.

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou neprůstřelné
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X