Kde se můžeme potkat

Naše know-how sdílíme často a rádi. Kromě našich vlastních školení nás proto můžete vidět a slyšet na konferencích, meet-upech či u kulatých stolů. Suchý výčet paragrafů od nás ale nečekejte, naše přednášky jsou plné příkladů z praxe podaných způsobem, který vám utkví v hlavě.

Pořádáte akci a chcete na ní právní přednášku, která bude k věci a posluchači u ní neusnou nudou? Stačí říct: napistenam@elegal.cz, 255 785 595.

Chcete nás na svoji akci?

Dejte nám vědět kdy, kde a o čem bychom měli řečnit a domluvíme se na detailech.

Nejbližší akce, kde se můžeme vidět

Content First 2024

28. 5. 2024

Už 11. ročník konference Content First se opět do hloubky zaměří na aktuální trendy a novinky v oblasti tvorby a distribuce obsahu spojeného se značkami. Konkrétně s Karolínou Kropíkovou se podíváte na 9 chyb, kterých se (možná) dopouštíte při tvorbě obsahu.

CzechTrade: Design pro business

6. 6. 2024

Zajímá vás, jak umělá inteligence a moderní technologie transformují svět designu, vzdělávání a autorského práva? Přijďte se inspirovat a načerpat know-how na konferenci, kterou pro vás připravili Design Centrum CzechTrade, AČPD a UMPRUM. Na konferenci vám společně se špičkami z oblasti AI a inovací představí aktuální trendy v designu a jejich přínos pro business.

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X