O nás

Bouráme zažité představy o naškrobených advokátech s kravatou, kufříkem a frází “podle paragrafu” v každé větě. Překládáme právní floskule do srozumitelné češtiny a rádi sdílíme své know-how - na našem blogu, v médiích, na konferencích či školeních. Naší velkou devizou je nejen perfektní znalost práva, ale taky světa businessu, marketingu a technologií 21. století.

Díky tomu dokážeme přijít s kreativním řešením, které skutečně funguje v praxi. Najdete nás v Praze a v Brně, ale našich služeb využívají klienti po celé ČR. Spousta věcí se dá totiž řešit online. Stačí říct.

500

spokojených klientů

4 000

neprůstřelných smluv

200

vyhraných sporů

13 000

proškolených lidí

Chcete se k nám připojit?

Podívejte se, po kom zrovna pátráme

Kde se můžeme potkat?

Travelcon: Na co si dát pozor při spolupráci s influencery

23. 4. 2020

Vlastníte hotel, restauraci, kavárnu nebo zastupujete destinační společnost a rozhodli jste se podpořit svůj marketing influencery? Pak byste si měli dát pozor na některá právní úskalí, která jsou se spolupracemi spojená.

Školení pro APEK: Právo pro e-shopy

6. 5. 2020

Jaké jsou právní náležitosti webu? Na co se nesmíte zapomenout v obchodních podmínkách? Jak naložit s osobními údaji uživatelů nebo zákazníků? A jak si poradit s reklamacemi?

Marketing Meeting. Na co si dát právně pozor při spolupráci s influencery?

9. 6. 2020

Jak správně vybrat influencera? Na co nezapomenout v zadání kampaně? Co si pohlídat ve smlouvě nebo e-mailech? Proč je dobré znát základy regulace reklamy? A co když se vyskytne nějaký problém? To vše prakticky a na příkladech českých i světových kampaní v rámci akce Jak efektivně pracovat s influencery.

Mobile Internet Forum: Chytrá data v marketingu

9. 9. 2020

Přijďte si poslechnout Petru Dolejšovou na téma chytrých dat. Aplikace „zdarma“ a naše chytré telefony v sobě totiž obsahují nemalé bohatství. Jde ale data sbírat a marketingově používat v nejnovějších technologiích tak, abychom se nepohybovali v šedé právní zóně?

V médiích od nás i o nás

Petra Dolejšová mezi královnami českého práva

Petra Dolejšová se dostala do výběru inspirativních právniček. Redakce magazínu Právní rádce žebříček hodnotila podle vlivu právniček na společnost, ale i kancelář, ve které působí.

Zobrazit celý článek
Čistá hlava & volné ruce s Petrou Dolejšovou o vedení týmu eLegal a firemních procesech

Jaké je vést advokátní kancelář? Co hraje největší roli u pohovorů? A jak jsme na tom s firemními procesy? Poslechněte si podcast Renaty Novotné o tom, jak Petra založila a pět let vedla eLegal. 

Zobrazit celý článek
Jaké smlouvy marketingové agentury nejčastěji podceňují?

Na co by měli myslet marketéři u jednotlivých typů smluv? Marketingový svět, obzvláště ten postavený na kreativitě a neotřelých nápadech, má totiž tendenci podceňovat právní stránku věci.

Zobrazit celý článek

Certifikace a ocenění

Členství a partneři

cak logo
Reshoper neprůhledné (1)
unnamed (1)
shoptet
respekt
ecbridge
naucmese-cz

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou neprůstřelné
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X