Kolik stojí naše služby

Že u nás děláme věci jinak, jste si už asi všimli. Týká se to i naší cenové politiky. Naše faktura ještě na lopatky nikoho nepoložila a rozhodně vám žádnou nepošleme za to, že jsme vám zvedli telefon. Svého know-how, zkušeností a času si ale vážíme a odměna za naše služby odpovídá naší expertíze. Jakými principy se při stanovování ceny řídíme? 

combined-shape (3)

Předem víte, kolik a za co platíte

Máme rádi jednoduchost a férovost. Proto se snažíme u služeb, kde to je jen trochu možné, uvádět pevnou cenu. U některých služeb najdete na webu jen rámcový odhad. Někdy to zkrátka bez znalosti konkrétní situace nacenit nejde. V takových případech se seznámíme s okolnostmi, odhadneme náročnost, a službu vám naceníme, ještě než se pustíme do spolupráce. Když je přece jenom potřeba účtovat odpracované hodiny (zastupování u soudu apod.), fakturujeme 2 900 Kč/hod. Při velkém objemu práce se domluvíme na odpovídajícím snížení hodinové sazby. 

combined-shape (2)

Věci řešíme bez průtahů a zbytečné omáčky okolo

Naším cílem je vždycky promptně vyřešit váš problém, ne popsat stohy papíru a odfakturovat si co nejvíc hodin. Pracujeme rychle, efektivně a když to není nutné, netaháme vás po zbytečných schůzkách (pokud o ně vyloženě nestojíte). Spousta věcí jde vyřešit online nebo po telefonu. Vždycky taky budete dopředu vědět, kdy bude hotovo.

combined-shape (1)

Máme praktický přesah a myslíme na všechny situace

Orientujeme se totiž nejenom v právu, ale i ve světě businessu, technologií a marketingu. Neztrácíte tak čas vysvětlováním, co je to SaaS nebo jak fungují cookies, a máte jistotu, že vymyslíme řešení, které vám pak v praxi nebude svazovat ruce.

combined-shape

Vaše smlouvy budou neprůstřelné a zároveň srozumitelné

V právu se věci nedají dělat ve dvojí kvalitě, všechny výstupy musí být zkrátka perfektní, jinak jsou zcela zbytečné. Nesetkáte se proto u nás s praxí běžnou u mnoha jiných advokátních kanceláří "Buď vám na to přiřadíme lepšího právníka za 4000 Kč/hod a bude to bezchybně, nebo dostanete někoho průměrného a bude to plus minus ok, ale jen za 2000 Kč/hod." Klient u nás vždy dostane toho nejlepšího na danou agendu a 100% výstup, který prošel kontrolou čtyř očí.

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X