Vzory smluv a dokumentů zdarma aneb když právníci spojí síly

  • Datum 23. 3. 2020
1 minuta čtení

V dnešní době každý pomáhá, jak jen dovede. My to umíme skrze právo a tak jsme spojili síly s 12 dalšími advokátními kancelářemi a během několika intenzivních dní dali dohromady desítky vzorů smluv a dokumentů, které vám mohou být v současné krizi k užitku. 

Právo v roušce

Na webu Právo v roušce najdete vzory z oblasti pracovního práva, daní, zdravotnictví, obchodní smlouvy a další potřebné dokumenty. Všechny jsou napsané tak, abyste je dokázali sami použít, přesto prosím mějte na paměti, že je potřeba se vždy zamyslet, zda se opravdu hodí na vaši situaci a zda není potřeba v nich něco upravit na míru. V takovém případě jsme vám samozřejmě k dispozici. 

 

Moc děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili a věnovali mu svůj volný čas, aby vám pomohli zmírnit ekonomické dopady v současné situaci. 

Štítky

Autor článku

Tomáš ve svých článcích nejčastějí radí start-upů, aby jim pomohl s rozjezdem podnikání, i zkušeným podnikatelům, aby jim ho usnadnil a pomohl zamezit právním tahanicím. Jako ryba ve vodě je ve světě IT, technologií, inovací, nemovitostí a businessu. 

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X