Rosteme! My i naše specializace

  • Datum 30. 3. 2022
5 minut čtení

Naším dlouhodobým cílem je budovat eLegal jako tzv. one-stop-shop a pomáhat klientům se všemi právními otázkami, které přináší jejich (online) podnikání. Naprosto základním stavebním kamenem takové komplexní a náročné služby je silný a kvalitní tým. Proto máme velkou radost, že se nám během loňského roku podařilo rozšířit naši eLegal partu o nové členy a můžeme vám tak nyní představit zkušený tým specializující se na korporátní a obchodní právo, smluvní agendu a další „klasické“ právní oblasti přímo či nepřímo související s vaším podnikáním. 

Loňský rok byl pro náš “HARD” tým, jak interně nazýváme právě náš nový obchodněprávní tým pod vedením advokáta Matěje Sýkory, takovým zahřívacím kolem, které však zvládl na výbornou. Pro naše klienty z online i offline prostředí řešil desítky zajímavých případů, některé s velmi specifickým zadáním nebo požadavky. Když se teď ohlédneme zpátky a vidíme úspěšně zvládnuté transakce a spory v řádech stovek milionů korun, tak z toho máme velkou radost a těšíme se na další a ještě větší výzvy.

S čím vším vám dokážeme pomoci?

Jak už víte, jsme odborníci na podnikání (nejen) v online světě, máme praktický přesah, rozumíme vašim potřebám a hledáme pro vás ta nejlepší právní řešení. Uvědomujeme si ale, že pro rozjezd vašeho podnikání a jeho další rozvoj nestačí vždy jen dobře nastavit smlouvu s dodavatelem, vyladit obchodní podmínky, mít nastavený e-shop v souladu s GDPR nebo navrhnout právně správnou strategii ochrany vašeho duševního vlastnictví. Jsme proto pro vás připraveni po právní stránce zastřešit plánované obchodní transakce, pomoci se zajištěním investorského financování nebo převody podílů ve společnosti, s nastavením dohod a vztahů mezi společníky, vyřešením sporů, přípravou a vyjednáváním nejrůznějších obchodních smluv, řešením vztahů se zaměstnanci včetně bonusových nebo opčních plánů, restrukturalizací holdingu nebo prodejem či koupí nemovitostí. Všechny tyto a mnohé další situace a úskalí nejen z oblasti obchodního a občanského práva jsou s vámi připraveni řešit Matěj Sýkora, Jakub Klein, Matyáš Bokůvka, Petr Leták a Jan Valtr. Ozvěte se jim a oni pro vás najdou to nejvhodnější řešení!

Budete i této partě rozumět?

Na výběru lidí si dáváme opravdu záležet. Odbornost je pro nás stejně důležitá jako ztotožnění se s firemní kulturou a hodnotami, které vyznáváme. Podařilo se nám dát dohromady tým zkušených právníků, kteří nejen že mají potřebné právní know-how, ale vaši právní situaci vám dokážou srozumitelně vysvětlit. Stále platí, že našim hlavním cílem je překládat složité paragrafy do srozumitelné češtiny, vysvětlovat na praktických příkladech, výstupy předávat v nejlepší možné kvalitě a být maximálně transparentní. To vše s lidským a osobním přístupem, abyste se s námi cítili dobře a příjemně.

Je vám to sympatické? Napište nám a společně zjistíme, jak vám můžeme co nejlépe pomoci.

Autor článku

Tomáš ve svých článcích nejčastějí radí start-upů, aby jim pomohl s rozjezdem podnikání, i zkušeným podnikatelům, aby jim ho usnadnil a pomohl zamezit právním tahanicím. Jako ryba ve vodě je ve světě IT, technologií, inovací, nemovitostí a businessu. 

Potřebujete tomuto tématu rozumět víc? Přijďte na školení

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X