eLegal (nejen) v časech korony

  • Datum 14. 6. 2020
2 minuty čtení

Jsou to už tři měsíce od vyhlášení nouzového stavu. Celý tým byl od začátku na nohou a napjali jsme všechny síly, abychom vám byli po ruce a společně jsme kritické momenty zvládli.

Zavedli jsme bezplatnou online poradnu pro firmy zasažené koronavirem, shromažďovali odpovědi na nejčastější dotazy, na které jste se nás ptali, připravili jsme několik užitečných dokumentů pro projekt Právo v roušce, na kterém se podílely další spřátelené advokátní kanceláře a vytvořily tak databázi vzorů dokumentů, které se dají v krizi využít. 

Každý den jsme sledovali novinky, tiskové zprávy a konference a tvořili infografikysouhrny toho, co se vlastně na podnikatele chystá.


A jak jsme se s krizí poprali my?

Pandemie nás zastihla v době předávání kapitánského můstku Tomášovi Pauchovi (tomu se věru říká křest ohněm), a místo, abychom se začali zabydlovat v nových prostorách karlínské Rustonky, jsme se přesunuli na home office a všechno řešili online. 

Na první pohled to pro nás bylo období plné veletočů, ale když jsme se za těmi třemi měsíci ohlédli, zjistili jsme, že v eLegal koronakrize vlastně jen zesílila vše, co je nám od začátku vlastní. Řešit věci online je pro nás odjakživa běžné, stejně tak jako máknout na 120 %, když je to potřeba, nebo pomáhat zdarma tam, kde to dává smysl a kde to umíme. 

Štítky

Autor článku

Andrea nejčastěji píše o právních úskalích ve světě marketingu a e‑commerce. Díky svým zkušenostem z obou těchto oblastí má praktický přesah a v její články vám dají konkrétní návod, který zvládnete sami aplikovat.

Specializace:

  • Autorská práva a duševní vlastnictví
  • Marketingové právo
  • Právo v e-commerce
  • Zdravotnické a potravinové právo

Stavíme mosty mezi právem
a realitou vašeho podnikání

Vaše smlouvy budou špičkové
a srozumitelné

Máme praktický přesah a myslíme
na všechny situace

Věci řešíme bez průtahů a
zbytečné omáčky okolo

Předem víte, kolik
a za co platíte

Buďte v obraze. Jednou za měsíc vám pošleme všechno, co potřebujete vědět, abyste se nedostali do maléru.

E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com). X